O společnosti

Dne 28. 9. 1998 byla založena společnost Flídr plast s.r.o., jejímž hlavním předmětem činnosti je "Výroba plastových výrobků se zaměřením na tvarově a rozměrově přesné technické výlisky".

Výroba byla zahájena v pronajatých prostorách v České Třebové na ploše cca. 160m2 se čtyřmi zaměstnanci. Již od založení společnost zaměstnává více jak 50% zaměstnanců se zdravotním postižením a byl jí tak uznán statut chráněné dílny. Díky tomu poskytujeme svým zákazníkům náhradní plnění dle §81 odst. 2, zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

V roce 2003 byl celý provoz výroby přestěhován do vlastního areálu firmy FLÍDR s.r.o. V roce 2013 se společnosti dostalo vlastní nové haly v rámci areálu v Širokém Dole.

Společnost je vybavena moderními vstřikovacími lisy. Má velmi dobře vybavené měrové středisko, jehož služby využívají i ostatní firmy. Současně zavádí nové technologie a přizpůsobuje se novým požadavkům zákazníků. Nejnovější technologie, které byly úspěšně zavedeny v poslední době, jsou technologie vstřikování dusíku (CELLMOULD) nebo svařování plastů.

Flídr plast s.r.o. jako držitel certifikátů ISO 9001:2015 a IATF 16949 garantuje odbornost, kvalitu a šetrnost výroby k životnímu prostředí.

 

Flídr plast